SHITET LOKAL ME MUZIKE LIVE DHE LOUNGE 600M2 NE KOMBINAT 1.500.000 EURO I DISKUTUESHEM

 • 1.500.000€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 1.500.000€

Details

 • Price: 1.500.000€
 • Size: 600 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET LOKAL ME MUZIKE LIVE DHE LOUNGE
~600M2
~KATI 0
~POSEDON NJE HYRJE 1+1 DHE NJE MINI PALESTER
~KLIENTEL E NGRITUR PREJ 7 VITESH
~LEJE SHFRYTEZIMI 24H
~INVESTIM LUKS DERI NE DETAJ
~CMIMI 1.500.000 I DISKUTUESHEM
~KOMBINAT
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE