SHITET LOKAL BAR- KAFE I KOMPLETUAR TEK ALI DEMI.

 • 330.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 330.000€

Details

 • Price: 330.000€
 • Size: 150 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet LOKAL Bar-Kafe Tek Ali Demi. Lokali ka nje siperfaqe 150m2 nga te cilat 75m2 brenda dhe 75m2 jasht verand, lokali ndodhet ne katin 0. Lokali eshte super i investuar dhe sapo i restauruar ne menyre bashkohore. Ambjenti aktualisht eshte me qera.
SHITET PER 330,000 EURO
Kodi AN-200

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare