SHITET, KAPANON, AUTOSTRADA TR-DR, KM2, TIRANE TT 183

 • 970.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 2, PRANE BMW AUTO
shitje
11 Autostrada Tr.-Dr., AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 2, PRANE BMW AUTO
 • 970.000€

Details

 • Price: 970.000€
 • Size: 600 m²
 • Type: magazine
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Për shitje, Kapanon

Vendndodhja: Autostrada Tiranë-Durrës, km 2, pranë BMW ALBANIA H.L. GROUP.

Detaje për Zonën:

Vendodhja e këtij kapanoni në autostradën Tiranë – Durrës, km 2, pranë BMW ALBANIA H.L GROUP ofron shumë avantazhe në lidhje me pozicionin dhe aksesin rrugor (dalje neë rrugë dytësore dhe në autostradë.

Avantazhet:

Lokacion i favorshëm: Afërsia me Tiranën, akses i shkëlqyeshëm në shërbimet dhe infrastrukturën qendrore të një qyteti të madh si Tirana.

Lidhje direkt me autostradën: Nëse keni nevojë të lëvizni me makinë, lidhja e drejtpërdrejtë me autostradën e bën që udhëtimi drejt qytetit të Tiranës dhe Durrësit të jetë më i lehtë dhe më i shpejtë.

Qendra tregtare afër QTU: Pranë Qendra Tregtare Univers (QTU), një nga qendrat tregtare më të mëdha në Tiranë, do të keni mundësinë të blini, të shijoni restorantet dhe kafene të ndryshme, dhe të përdorni shërbimet e tyre të ndryshme pa u larguar shumë larg.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe pasurie: 600m2

-Sipërfaqe toke 2000 m2

-Bosh

-6 metra lartësi

-Jepet për shitje ose me qira 4000 EURO

Organizimi:

Bosh.

Avantazhe:

Vlera e pasurisë është një investim afatgjatë i vlefshëm, duke ofruar potencial të lartë për të fituar të ardhura nga qira ditore, falë hapsirave të saj të madhe dhe lokacionit të favorshëm për klientë investitore.

Ky kapanon është një zgjedhje ideale për investitorët që duan të magazinojnë mallra apo ta japin me qira këtë ambjent, duke pasur akses të shpejtë në Tiranë, Durrës si dhe zonat përreth.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në kapanon na kontaktoni!

 • Address AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 2, PRANE BMW AUTO
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon