SHITET KAPANON 1.600 M2 PLUS 3000 M2 NE FUSHE PREZE 830.000 EURO

 • 830.000€
, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
shitje
, Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • 830.000€

Details

 • Price: 830.000€
 • Size: 1600 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: magazine
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET KAPANON
~ 1600M2 NDERTIM
~ 3000M2 TRUALL
~ PJESE PER ZYRA
~ 7.5M E LART
~ 18M GJERESI
~ SALLE ZHVESHJE
~ MENS
~ 4 TUALETE
~ UJE DHE SISTEM ELEKTRIK INDUSTRIAL
~ SISTEM KAMERASH
~ DERE AUTOMATIKE 5M E LART
~ E PERSHTATSHME PER MAGAZINIM MALLRASH DHE PRODHIMTARIE
~ ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TRUALL DHE NDERTIM
~ TEK BUDULL FUSHE PREZE
~ CMIMI 830.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Prezë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1039, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE