SHITET HOTEL KATER KATESHE NE BORSH 9.000.000 EURO

  • 9.000.000€
, Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
shitje
, Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
  • 9.000.000€

Details

  • Price: 9.000.000€
  • Size: 2345 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET HOTEL NE BORSH
~ 2345M2 NDERTIM
~ 4 KATE
~ 1 KATE NENTOKE
~ 12 SUITA
~ 8 DHOMA FAMILJARE
~ 17 DHOMA STANDARTE
~ 4.500M2 TRUALL
~ VENDODHJA NE VIJE TE PARE NE BREGDETE
~ PAMJE FANATSTIKE E BREGDETIT
~ BIZNES I NGRITUR DHE I NJOHUR
~ CMIMI 9.000.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

  • Address Borsh, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE