SHITET HOTEL DY KATESH NE ORIKUM , VLORE 700.000 EURO

  • 700.000€
, Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
shitje
, Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
  • 700.000€

Details

  • Price: 700.000€
  • Size: 500 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET HOTEL
~ ORIKUM , VLORE
~ STRUKTURE DY KATESHE
~SIPERFAQE TRUALL 500 M2
~ LOKACION FAVORIZUES
~ TOTALISHT I INVESTUAR
~ SISTEM AJRIMI DHE KONDICIONIMI
~ DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR
~ KLIENTELE E NGRITUR ME KLIENT TE HUAJ
~ KATI 0 KA:
~GARAZHD 6 MAKINA ( MUNDESI TJETER PARKIMI )
~ KATI I 1 KA:
~ BAR RESTORANT TOTALISHT TE INTERESUAR
~ KUZHINE
KATI I 2 :
~ 6 DHOMA
~ 6 DHOMA JANE SE BASHKU ME 7 TUALETE
~ DHOME LAVANTERI
~ CMIMI 700.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E100

  • Address Orikum, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9426, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE