SHITET GODINE DHE TRUALL NE VISHAJ 400.000 EURO

 • 400.000€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Vishaj, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
shitje
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Vishaj, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 400.000€

Details

 • Price: 400.000€
 • Size: 20680 m²
 • Type: ambjent biznesi, truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET TOKE DHE GODINE
~180 M2 GODINE ME 2 KATE ME HIPOTEKE
~500 M2 TOKE ME CERTIFIKATE
~20.000 M2 ME DEKLARATE NOTERIALE
~NE VISHAJ
~IDEALE PER BUJTINE
~CMIMI 400.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ER7200

 • Address Vishaj, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE