SHITET GARSONJERE E SAPO ARREDUAR VETEM 20M LARG PLAZHIT + POST PARKIMI , TEK MALI I ROBIT !!!

 • 60.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682000416

Features

Description

Garsonjerja ndodhet ne katin e 2 te nje pallati vetem 20 metra larg plazhit , gjithashtu disponon edhe nje post parkimi te perfshir ne cmim.
Hyrja eshte e sapo arreduar ne detaje , dhe shitet sic eshte ne foto.
Prona 35.27 m2 siperfaqe neto , dhe 40 m2 bruto , disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.

PER ME SHUME INFORMACION OSE NJE VIZITE NE PRONE NA KONTAKTONI !!!

068200416

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21