Shitet garsoniere tek Shkëmbi Kavajës, përballë Hotel Bonita.

 • 58.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 43 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

 

Shitet garsoniere tek Shkëmbi Kavajës, përballë Hotel Bonita. Ka pamje nga deti.

Garsonierja ka sipërfaqe totale 43,6 m2. Ndodhet në katin e shtatë pallat i ri me ashensor. Është totalisht i investuar dhe i mobiluar ne mënyrë moderne. Disponon ballkon. Cmimi 58,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355694022991

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting