Shitet garsoniere tek Mali i Robit

 • 70.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet garsoniere tek Mali i Robit. Ndodhet në vijë të dytë bregdetare në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara për banim.

Garsonierja ka sipërfaqe 40 m2 dhe ndodhet në katin e dytë. Është totalisht e investuar dhe e mobiluar. Cmimi 70,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355694022991

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting