SHITET GARSONIERE TE MALI ROBIT !

 • 37.000€
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 37.000€

Details

 • Price: 37.000€
 • Size: 35 m²
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692570657

Description

Garsonierja ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim, me nje siperfaqe totale 34.5 m2.
Organizohet ne 1 dhome + kuzhinen, dhe 1 tualet
Garsonierja shitet e mobiluar sic eshte ne foto.
Ne pallat eshte instaluar dhe sistemi i kamerave .
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Mimoc21
 • Mimoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Mimoc21
 • Mimoc21