SHITET GARSONIERE/ STUDIO PRANE SHKOLLES TE MARINES, VLORE

  • 41.000€
,
shitje

SHITET GARSONIERE/ STUDIO PRANE SHKOLLES TE MARINES, VLORE

,
  • 41.000€

Details

  • Price: 41.000€
  • Type: Apartament, garsonier
  • Status: shitje

Description

SHITET GARSONIERE/ STUDIO PRANE SHKOLLES TE MARINES, VLORE

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 7-të.

Orientimi Jug-Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 39,5 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë+ Dhome gjumi,
1 Tualet,
1Ballkon.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 1,100 EURO/ M2

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare