Shitet garsoniere, Qerret

 • 58.500€
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 58.500€

Details

 • Price: 58.500€
 • Size: 45 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355682055050

Description

Shitet garsoniere në Qerret, prane “Hotel Brilant”. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara gjatë sezonit turistik. Ndodhet ne katin e dytë, pallat I ri me ashensor. Sipërfaqja bruto e garsonieres është 45 m2 dhe sipërfaqja e brendshme është 38 m2. Shitet 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
+355682055050

 • Address Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina