Shitet Garsoniere ne Golem

  • 40.000€
, Golem Kavaje

Details

  • Price: 40.000€
  • Size: 50 m²
  • Type: garsonier
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet Garsionere ne plazhin e Golemit
Sipërfaqje: 50 m²
Me Çertifikatë Pronesie
Kati i 4 Banim
Posedon Ballkon
Orientimi: Perendim
E mobiluar Totalisht
Parkim i përgjithshëm i pallatit
100 metra nga Deti
Zone e qete ,familjare dhe midis pishave
Çmimi: 40.000 €uro
Adresa: Zona e Miami Beach ,Golem

  • Address Golem Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika