Shitet garsoniere në Golem pranë Grand Blue Fafa Resort

 • 55.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet garsoniere në Golem pranë Grand Blue Fafa Resort. Disponon pamje nga deti dhe ndodhet 70 meter larg detit.

Ka sipërfaqe bruto 40 m2 dhe sipërfaqe neto 34 m2. Ndodhet në katin e pestë pa ashensor momentalisht (vendi per vendosjen e ashensorit është gati) Cmimi 55,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355694022991

 

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting