Shitet Garsoniere 33 m2 “Kodra e Diellit”, Tiranë.

 • 42.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Shitet Garsoniere 33 m2 “Kodra e Diellit”, Tiranë.
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Shitet Garsoniere 33 m2 “Kodra e Diellit”, Tiranë.
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 33 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në rrugën “Bill Klinton” shumë pranë unazës, zonë shumë e mirë banimi, mjaft e qetë, me shkolla, kopshte, ambulancë, supermarkete etj. Apartamenti shitet i mobiluar dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizimi:

 • Ambient ndenje, gatimi dhe fjetje
 • Tualet
 • Kati 1
 • Me parket
 • Pallat i ri

Për më tepër informacion kontaktoni!

 • Address Shitet Garsoniere 33 m2 “Kodra e Diellit”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari