SHITET FERME EDHE 80.000 M2 TOKE NE BALDUSHK 2.500.000 EURO

  • 2.500.000€
, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
shitje
, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • 2.500.000€

Details

  • Price: 2.500.000€
  • Size: 400 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET FERME NE GJEDJE PUNE ME KLIENTEL TE RREGULLT
~LOKALI DHE RESTORANTI JAN 400M2 NDERTIM ME MUR GURI
~ NE BALDUSHK
~8 HEKTAR TOKE KU 2.5 HEKTAR JAN VRESHT RRUSHI DHE ULLISHTE
~2000M2 STALL PER SHPEND
~PAISJE BUJQESORE ZETOR ,PLUG,FRESZE SI DHE GJITHA MJETET E DIZEFIKTIMIN TE FERMES
~ ME HIPOTEKE
~CMIMI 2.500.000 EURO CMIMI I DISKUTUSHEM
KONTAKTONI 0676722221
ND200

  • Address Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE