SHITET FERME 400M2 DHE TOKE NE BALDUSHK 250.000 EURO

  • 250.000€
, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
shitje
, Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • 250.000€

Details

  • Price: 250.000€
  • Size: 400 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET FERME NE BALDUSHK
~400M2 NDERTIM STALLE PER BAGTI
~ NE BALDUSHK
~1000 M2TOKE
~ ME PUS UJI DHE TGJITHA PAISJET CE I NEVOJITEN NJE STALLE PER 1000 KREN BAGTI
~ ME HIPOTEKE
~CMIMI 250.000 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
ND200

  • Address Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
  • VERO HOME REAL ESTATE