SHITET DYQAN PRANE STADIUMIT SELMAN STERMASI

 • 1.245.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.245.000€

Details

 • Price: 1.245.000€
 • Size: 225 m²
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

RRUGA “SULEJMAN DELVINA”

Dyqani në shitje ndodhet në një vendodhje elitare, afër institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranes.

Dyqan në shitje tepër cilësor, me siperfaqe 225 m2 ndodhet në katin përdhe, me vizibilitet shumë të lartë, buzë rruges Sulejman Delvina, afër me stadiumin “Selman Stermasi” në një zone me kërkesë të lartë dhe ofertë të limituar.  Shitje si investim me qira te garantuar. Me çertifikatë pronësie.

Kontakt:  ‭+355 69 605 4036‬

Per me shume informacion rreth prones apo te tjera klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shitje/afer-me-stadiumin-selman-stermasi

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93