SHITET DYQAN 50 M NGA RRUGA “HOXHA TAHSIM”

 • 148.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Hoxha Tahsim
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Hoxha Tahsim
 • 148.000€

Details

 • Price: 148.000€
 • Size: 69 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355672043899

Features

Description

Dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, buzë rruges dhe shume afer me njeren nga rruget kryesore të kryeqytetit dhe me një shikueshmeri shumë të lartë, fare pranë me qendrën dhe disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare.Zona në fjalë është e kërkuar për dyqane, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe nga ana tjetër ndodhet shumë afer me Pazarin e Ri, Unazen e vogel etj.
Dyqan në shitje me sipërfaqe faktike 56 m2 + 13 m2 shtesë, (69 m2 siperfaqe totale) plus verande perpara, pozicionohet në katin përdhe, buzë rruges kryesore. Përbëhet nga 2 ambiente te cilat kane lidhje ndermjet tyre dhe tualeti. Dyqani ka akses hyrje në rrugën kryesore dhe nga mbrapa ne rrugen dytësore. Rifiniturat janë te mira dhe është i pajisur dhe me kondicioner. Ka fasade xhami gjë që i jep mundesi reklamimi në të gjithë gjerësinë e tij.
Me certifikatë pronësie.

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane/ne-shi…a-hoxha-tahsim

 • Address Rruga Hoxha Tahsim
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93