SHITET DYQAN 183 M2 TEK STACIONI I TRENIT 641.550 EURO

 • 641.550€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 641.550€

Details

 • Price: 641.550€
 • Size: 183 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET DYQAN OKAZION
~SIPERFAQE TOTALE 183.3 M2
~KATI 0
~FASADE XHAMI
~LARTESIA E DYQANIT 5 M
~MUNDESI DUPLEX
~BUZE RRUGE KRYESORE
~KA HAPESIRE TE JASHTME 150 M2 (70 M2 NGA PERPARA DHE 80 M2 NGA MBRAPA)
~1.5 KM NGA QENDRA TIRANES
~E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ BIZNESI SI : BAR RESTORANT, SUPERMARKET , BANKE
~CMIMI 641.550 EURO
KONTAKTONI 0676722221
KP300

 • Address 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE