SHITET DUPLEX TEK PORTO LALZI!!!

 • 383.000€
, Porto Lalzi

Details

 • Price: 383.000€
 • Size: 230 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet duplex tek PORTO LALZI.
Duplexi ka nje siperfaqe totale 231 m2. I pozicionuar ne katin 0 dhe 1.
Kati 0 organizohet ne ambient ndenje, kuzhine e vecuar, nje tualet dhe oborr me siperfaqe 59.2 m2.
Kati 1 organizohet ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

F

 • Address Porto Lalzi
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate