Shitet Duplex , Siri Kodra

 • 150.000€
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Në shitje, Duplex.

Vendndodhja: Rruga Siri Kodra, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 120m2.

-Strukturë 2 katëshe (shtëpi private).

-I mobiluar.

Organizimi:

Kati 1: Ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet.

Kati 2: Paradhomë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe nje vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

0697017107

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada