Shitet Biznesi, Bar Kafe “Fiori Di Bosko” ,Tiranë.

 • 32.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 32.000€

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 130 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje

Description

PËRSHKRIMI I PASURISË

Ambienti ndodhet në rrugën kryesore brenda në kompleksin “Fiori Di Bosko ” në Rrugën Don Bosko, aktualisht është në gjendje pune me klientel të ngritur prej disa vitesh. Ambienti pozicionohet në një vend shumë të favorshëm, ka invetim bashkohor i arreduar totalisht me Arkitekt. Sipërfaqa totale e tij është 130 m2 prej të cilave 100 m2 është  pjesa e brëndshme dhe 30 m2 është pjesa e jashtme. Ambienti ka prespektivë edhe për të ardhmen, mundësi shumë e mirë investimi. Ambienti ka çmim 32 000 Euro biznesi dhe 1500 Euro qira mujore.

Organizimi:

 • Fasadë xhami
 • Tendë për verandën
 • I investuar
 • Me pamje
 • 2 Tualete
 • 3 Kondicioner
 • I mobiluar me të gjitha paisjet

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome