SHITET APARTMENT DUPLEX 3+1+2 NE SAUK 290.000 EURO

 • 290.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 290.000€

Details

 • Price: 290.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT DUBLEX
~ 3+1+ 2 BLK
~ 145 M2
~ 2 TUALETE
~ KATI 3 DHE 4
~ ME ASHENSOR
~ E INVESTUAR
~ NE ZONEN E SAUKUT
~ RRUGA BEKTASH BERBERI
~ PRANE SHKOLLES RREZE DRITE
~ CMIMI 290.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE