Shitet apartment 2+1+2 blloku

 • 450.000€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686741959

Description

✅️Shitet apartament 2+1+2
📐Sipërfaqe 145 m2
Organizimi i pronës: 1 sallon dhe zonë gatimi+ 2 dhoma gjumi +2 tualete + 1 ballkon.
Apartamenti pozicionohet në katin e tetë të ndërtesës me dhjetë kate mbi tokë.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë nga toka dhe është i shtrirë në gjysmën e katit.
Orientimi i kësaj prone është veri-jug dhe perëndim.
📍Prona pozicionohet në zonën e ish-bllokut në rr.” Ibrahim Rugova” në Tiranë.
Apartamenti aksesohet me shkallë dhe ashensor.
🤑Cmimi 450.000€
***
#jpalbania #JPREALESTATE #jpproperty

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania

Contact Information

View Listings
Stelina
 • Stelina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Stelina
 • Stelina