SHITET APARTAMENT 1+1 53M2 MEDRESE 100000 EURO

 • 100.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, MEDRESE
shitje
8 Medreseja / Tregu Industrial, MEDRESE
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

SHITET APARTAMNET 1+1 ,ME NJE VERANDE TE SHFRYTEZUAR PERSONALE PREJ 116M2 , APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5, TE FUNDIT TE NJE PALLATI PA ASHENSOR , VERANDA OPRON PAMJE TE MREKULLUESHME ,GJITHASHTU E PAJISUR DHE ME PISHINE.

🏠 SHITET APARTAMENT
◽ 1+1+ VERANDE

!!- ME PISHINE
📍 MEDRESE
📐 53M2 +116M2 VERANDE
📄 ME HIPOTEK
⬆KATI i 5 ,I FUNDIT
🏙PALLAT PA ASHENSOR
CMIMI : 100.000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI: 0698942059
KODI: DD2

 • Address MEDRESE
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS