Shitet Apartamenti 3+1+2 me verande, Astir

 • 180.000€
, Astiri

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Apartamenti ndodhet tek Vila L ne zonen e Astirit, Tiranë.
Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, koridor shpërndarës, 3 dhoma gjumi si dhe 2 tualete.

-Sipërfaqe Bruto : 160m2.
-Sipërfaqe Neto: 143m2.
-Verande: 71.8m2

Pozicionohet ne katin e 7 dhe te fundit, te nje pallati te ri dhe me ashensor
Disponon verandë me dalje nga të gjitha dhomat, shitet e mobiluar.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Astiri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact