Shitet apartament tek Vilat Qeveritare, Vlore

 • 135.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Ekskluzive!
Shitet apartament tek Vilat Qeveritare, Vlorë. Ndodhet në vijë të parë bregdetare, me pamje ballore nga deti.
Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 65,98 m2. Ka tipologji 1+1 me organizim sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon me sipërfaqe 7,27 m2. Ndodhet në katin e tretë, me ashensor. Mundësi mjaft e mire investimi! Cmimi 135,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
+355694022991

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina