Shitet apartament tek liqeni i Thate Tirane

, Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 89 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0697529619

Description

 

Apartament ne shitje-Palladium Residence, Liqeni i Thate, Tirane

Shitet apartament ne nje prej zonave me te qeta dhe te preferuara per banim tek Liqeni i Thate. Apartamenit ka planimetri te rregullt. Zona ne te cilen ndodhet i ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Apartamenti ka siperfaqe totale 89,28 m2, siperfaqe te brendshme 77,30 m2. Eshte i organizuar ne dhome gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrenie, tualet, ballkon. Ndodhet ne katin e dytë banim. Ndërtimi përfundon për 6 muaj. Cmimi i shitjes 1750 Euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355697529619

  • Address Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting