Shitet apartament tek Kompleksi Alb Adriatik, Golem

 • 105.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Shitet apartament tek Kompleksi Alb-Adriatik në Golem. Ndodhet vetëm 3 minuta larg nga deti, në një zone mjaft të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 82 m2 dhe ka tipologji 2+1. Eshtë I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt banim, ne process te vendosjes së ashensorit. Shitet me cmim 105,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina