Shitet apartament, Shkembi Kavajes

 • 75.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Shkëmbi Kavajës, pranë Kamelia. Ndodhet në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm. Ndodhet në vijë të dytë bregdetare, 20 m larg nga deti.

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 66 m2 dhe sipërfaqe neto 58 m2. Ka tipologji 1+1 I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt, pallat pa ashensor. Cmimi 75,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina