Shitet apartament, Shkembi Kavajes

 • 68.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet apartament tek Shkëmbi Kavajës, përballë Hotel Bonita.

Apartamenti ka sipërfaqe totale 54,4 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e shtatë pallat i ri me ashensor. Është totalisht i investuar dhe i mobiluar ne mënyrë moderne. Cmimi 68,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355694022991

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting