Shitet apartament, Shkembi i Kavajes

 • 64.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 64.000€

Details

 • Price: 64.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës. Vendndodhje perfekte larg zhurmave të qytetit, mes ajrit të pastër dhe bregdetit ranor. I pozicionuar në një zonë me infrastrukturë të rregullt dhe një rrjet të mirëfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti ks një sipërfaqe prej 78 m2. Ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e parë baim. Cmimi 64,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina