Shitet apartament, Rruga e Kavajës, Tiranë, pranë Kompleksit Delijorgji.

 • 170.000€
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
shitje
, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Shitet apartament, Rruga e Kavajës, Tiranë, pranë Kompleksit Delijorgji.

Apartamenti ka sipërfaqe bruto 95,2 m2 dhe sipërfaqe neto 86,84 m2. Ka tipologji 2+1 i organizuar në korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i mobiluar ne menyrë moderne, i shtuar me parket dhe pajisur me kondicioner. Ka ndricim natyral gajtë gjithë ditës. Cmimi 170,000 euro, i diskutueshëm. Disponon dokumentacion hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355696060612

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting