Shitet apartament, Plazh, Durres

 • 80.000€
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
shitje
, Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament me pamje nga deti në Plazh, Durrës. I pozicionuar në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistikdhe jo vetëm. Pma
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 72 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe balkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, pallat me ashensor. Është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Vetëm 2 minuta larg detit! Cmimi 80,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Plazh, SH4, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2021, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina