Shitet apartament ne Bllok

  • 450.000€
,

Details

  • Price: 450.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692546433

Description

️Shitet apartament 2+1+2
📐Sipërfaqe 145 m2
Organizimi i pronës: 1 sallon dhe zonë gatimi+ 2 dhoma gjumi +2 tualete + 1 ballkon.
Apartamenti pozicionohet në katin e tetë të ndërtesës me dhjetë kate mbi tokë.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë nga toka dhe është i shtrirë në gjysmën e katit.
Orientimi i kësaj prone është veri-jug dhe perëndim.
📍Prona pozicionohet në zonën e ish-bllokut në rr.” Ibrahim Rugova” në Tiranë.
Apartamenti aksesohet me shkallë dhe ashensor.
🤑Cmimi 450.000€
*
#jpalbania #JPREALESTATE #jpproperty

Address

Contact Information

View Listings
Jolanda
  • Jolanda

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Jolanda
  • Jolanda