Shitet apartament ne Astir

 • 115.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355682070045

Description

Shitet apartament ne Astir, Tiranë.
Apartamenti është pjesë e një kompleksi të ri me ambjente clodhëse. Ka sipërfaqe 125 m2 me tipologji 2+1, organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e shtatë, me ashensor. Ka orientim perëndim. Është në proces hipotekimi. Bashke me apartamentin shitet dhe nje post parkimi me cmim 15,000 euro. Cmimi i apartamentit 115,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
+355682070045

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina