Shitet apartament, Mali i Robit

 • 50.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet apartament tek Mali i Robit. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe të frekuentuara gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm.

Apartamenti ka sipërfaqe totale 50 m2 dhe ka tipologji 1+1. Disponon dhe verandë. Është totalisht i investuar me punime cilësore. Cmimi 50,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355694022991

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting