Shitet apartament, Mali i Robit

 • 86.300€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 86.300€

Details

 • Price: 86.300€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet apartament tek Mali i Robit në Golem. I pozicionuar në një zonë shumë të preferuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm. Zona ofron një rrjet të mirfilltë shërbimesh të ndryshme.
Apartamenti për shitje ka pjesërisht pamje nga deti dhe ndodhet në vijë të parë bregdetare. Ka një sipërfaqe prej 78,43 m2 nga të cilat 70,32 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 8,11 m2 sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 1+1. Është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e pestë banim, pallat i ri me ashensor. Mundësi mjaft e mirë investimi! Cmimi 1100 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
FalconMarina
 • FalconMarina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina