Shitet apartament, Mali i Robit

 • 87.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Shitet apartament tek Mali i Robit, pranë Grand Blue Fafa Resort. Një nga zonat më të kërkuara dhe të preferuara. I pozicionuar në vijë të dytë bregdetare vetëm 30 metër larg nga deti.

Apartamenti ka sipërfaqe 67 m2 dhe ka tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e pestë pa ashensor. Cmimi 87,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

+355694022991

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting