SHITET APARTAMENT I NDARE NE 3 HYRJE 1+1 DHE NJE GARSONIERE NE QENDER

 • 420.000€
9 Qender,

Details

 • Price: 420.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠NE QENDER TE TIRANES
SHITEN 3 APARTAMENTE DHE NJE STUDIO TE INVESTARA TOTALISHT PAMJE NGA QENDRA E TIRANES , HYRJE PLOT DRITE NATYRALE GJATE GJITHE KOHES , SHERBEJNE SHUME MIRE PER INDUSTRINE E AIRBNB
📍 QENDER TIRANE
📐 140 m2
⬆ KATI 8 JO I FUNDIT
🏙 PALLAT I RI ME ASHENSOR

CMIMI 420.000 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS