SHITET APARTAMENT DUPLEX TE RRUGA E KAVAJES NE QENDER 525.000 EURO

 • 525.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 525.000€

Details

 • Price: 525.000€
 • Size: 187 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET DUPLEX
~SIPERFAQE TOTALE 187.2 M2
~SIPERFAQE NETO 150.2 M2
~SIPERFAQE PERBASHKET 37 M2
~PALLAT I RI
~ ME ASHENSOR
~RRUGA E KAVAJES
~ PRAN QENDRES
~ME HIPOTEKE
~ MOBILIM MODERN
~KATI 6 DHE 7
~CMIMI 525.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE