Shitet apartament, Don Bosko

 • 50.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355697020272

Description

Shitet apartament, Don Bosko, Tiranë. I pozicionuar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të qytetit.
Apartamenti ka sipërfaqe 45 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e pestë (jo të fundit), pallat ekzistues. Apartamenti është i orientuar në lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting