Shitet Apartament 3+1+2,Selit

 • 188.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 188.000€

Details

 • Price: 188.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament  3+1+2, Selit Tirane

Vendodhja:Rruga Bill Kliniton

 

Detaje te tjera:

Lokacioni dhe aksesibiliteti: Selita  është e vendosur në një pozicion strategjik, afër qendrës së qytetit dhe me akses të lehtë në rrugët kryesore dhe infrastrukturën publike të transportit. Kjo e bën atë një destinacion tërheqës për banorët dhe bizneset.

Zhvillimi i infrastrukturës: Si një zonë relativisht e re, ka përfituar nga investimet në infrastrukturë, duke përfshirë rrugët, trotuaret.

Ambienti urban: Për shkak të zhvillimit të ri urban, zona e Selitës ofron një ambient të freskët dhe modern, me ndërtime të reja dhe hapësira të hapura, duke përfshirë parqe dhe sheshet.

Mundësitë për biznese dhe investime: Zhvillimi i zonës ka hapur mundësi të reja për bizneset dhe investitorët. Ka shtuar një sërë shërbimesh dhe objektesh tregtare, duke përfshirë dyqane, restorante, kafeteri, dhe zona argëtimi.

 

Specifikat e prones:

Siperfaqe 120m2

Kati 3 banim

Orjentimi Jug, Lindje, Perendim

 

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, korridor shperndares, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (nje tualet me dritare), ballkon

 

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur katrore e rregullt

-Totalisht i investuar

 

Per me shume detaje per pronen si dhe per nje vizit ne prone me kontaktoni!

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3