Shitet Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Bulevardi i Ri

 • 205.659€
9 Don Bosko / Jordan Misja, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 205.659€

Details

 • Price: 205.659€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 3+1+2+post parkimi

Vendodhja: Rezidenca Gener 2, Bulevardi i Ri

Detaje per zonen:

 1. Rruga Jordan Misja: Një segment i ri rrugor ose një përmirësim i segmenteve ekzistuese të rrugës Jordan Misja për të lehtësuar fluksin e trafikut dhe për të përmirësuar aksesin në zona të ndryshme të qytetit.
 2. Përparim i infrastrukturës rrugore: Përfshirja e elementeve të reja infrastrukturore rrugore, si trotuare të reja, ndriçim publik, sisteme për kontrollin e trafikut, etj.
 3. Parqe dhe hapësira të gjelbra: Mund të përfshihen ndërhyrje për të rikualifikuar hapësirat e gjelbra apo për të krijuar parqe të reja për komunitetin lokal.
 4. Përmirësime estetike: Mund të ketë edhe përmirësime estetike në infrastrukturën urbane, duke përfshirë ndërhyrje në dizajnin e rrugëve, instalime artistike, etj.
 5. Transport publik: Mund të ketë edhe përmirësime në sistemin e transportit publik, përfshirë ndërprerje autobuzash, stacione të reja, etj.

Specifikat e prones:

Siperfaqe totale 152.34 m2

Kati 4

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 3 dhome gjumi, 2 tualete, ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Faze e avancuar

-Post Parkimi -1 me cmimin 15.000 euro

Per me shume detaje rreth prones si dhe per nje vizit nga afer ne prone me kontakoni!

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3