SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE, KODRA E DIELLIT, TIRANË.

 • 158.200€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 158.200€

Details

 • Price: 158.200€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 703 2244

Description

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE, KODRA E DIELLIT, TIRANË.

Shitet apartament 3+1+2 te Kodra e Diellit, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të preferuar të Tiranës.
Vendndodhja: Kodra e Diellit.
Sipërfaqja: 131.84 m2 Totale (110.79 m2 Neto)
Kati i 6-të me ashensor.
Çmimi: 158 200 Euro/ Total.

Organizimi i brendshëm:
1 Sallon + Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon.

Për më shumë informacione rezervoni vizitën tuaj në pronë!
Kontakt:
+355697032244

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta