SHITET APARTAMENT 3+1+2 AFER KOPSHTIT ZOLOGJIK

 • 500.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik
 • 500.000€

Details

 • Price: 500.000€
 • Size: 330 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Apartament 3+1+2 afer Kopshit Zologjik. Apartamenti ka nje siperfaqe 330m2 nga te cilat 180m2 apartamenti dhe 140m2 veranda. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 5 katesh me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje pamje fantastike nga veranda. Ai eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje soxhorno e madhe , nje guzhin gatimi vecmas, dy tualete plus dhe veranda.
SHITET PER 500,000 EURO
Kodi Fil-200

 • Address Kopshti Zoologjik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare