SHITET, APARTAMENT 3+1, UNIVERS CITY, TIRANË

 • 95.500€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 95.500€

Details

 • Price: 95.500€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355687017108

Description

Në shitje, Apartament 3+1.

Vendndodhja: pranë QTU, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:

– Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.

– Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

– Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dheaktivitete të tjera.

-Transporti publik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 116.5m2.

-Kati: 2.

-Fazë përfundimtare.

-Orientim perëndim.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Lokacion i favorshëm.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address QTU (Qendra Tregtare Univers), Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2