Shitet apartament 3+1 tek Shkembi i Kavajes, Durres

 • 143.000€
, PRANE MAJESTIC, PLEPA, DURRES

Details

 • Price: 143.000€
 • Size: 243 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Shitet apartament 3+1 tek Shkembi i Kavajes, Durres

TIPOLOGJIA: APARTAMENT 3+1+2
SIPERFAQJA: 143m² siperfaqe banimi +101m² verande me pamje nga deti

Apartamenti eshte i konfiguruar ne menyre te tille qe mund te ndahet paster ne dy apartamente te veçanta, njeri 1+1+Verande dhe tjetri 2+1+Verande te bollshme.

MOBILIMI: – JO
DOKUMENTAT: HIPOTEKE
KATI: 7
ASHENSOR: PO
VENDODHJA: PRANE MAJESTIC, PLEPA, DURRES
DETAJE TE TJERA: Verande, Prane Detit.
CMIMI: 143.000 EURO

Referenca 5122 A3

CEL: +355 67 38 66 666, +355 67 20 69 166

 • Address PRANE MAJESTIC, PLEPA, DURRES
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona